Disclaimer

*Vrstni red tekem se lahko še spremeni zaradi TV prenosov.

Domačin tekmovanja ima pravico svoje tekme igrati v večernem terminu danega dneva.


Razpored tekem

04.09.2013
A/2 
14:30 
Izrael

71 - 75

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Velika Britanija
B/1 
14:30 
Latvija

86 - 75

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Bosna in Hercegovina
C/1 
14:30 
Gruzija

84 - 67

Celje, SLO
Celje Arena
Poljska
D/1 
14:30 
Turčija

55 - 61

Koper, SLO
Bonifika Arena
Finska
C/3 
17:45 
Španija

68 - 40

Celje, SLO
Celje Arena
Hrvaška
A/1 
17:45 
Belgija

57 - 58

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Ukrajina
B/3 
17:45 
Makedonija

80 - 81

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Črna Gora
D/2 
17:45 
Švedska

51 - 79

Koper, SLO
Bonifika Arena
Grčija
A/3 
21:00 
Francija

74 - 80

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Nemčija
B/2 
21:00 
Srbija

63 - 56

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Litva
C/2 
21:00 
Češka

60 - 62

Celje, SLO
Celje Arena
Slovenija
D/3 
21:00 
Rusija

69 - 76

Koper, SLO
Bonifika Arena
Italija
05.09.2013
A/4 
14:30 
Ukrajina

74 - 67

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Izrael
B/5 
14:30 
Črna Gora

72 - 73

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Latvija
C/5 
14:30 
Hrvaška

77 - 76

Celje, SLO
Celje Arena
Gruzija
D/4 
14:30 
Finska

81 - 60

Koper, SLO
Bonifika Arena
Švedska
A/5 
17:45 
Nemčija

73 - 77

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Belgija
B/4 
17:45 
Bosna in Hercegovina

67 - 77

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Srbija
C/4 
17:45 
Poljska

68 - 69

Celje, SLO
Celje Arena
Češka
D/5 
17:45 
Italija

90 - 75

Koper, SLO
Bonifika Arena
Turčija
A/6 
21:00 
Velika Britanija

65 - 88

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Francija
B/6 
21:00 
Litva

75 - 67

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Makedonija
C/6 
21:00 
Slovenija

78 - 69

Celje, SLO
Celje Arena
Španija
D/6 
21:00 
Grčija

80 - 71

Koper, SLO
Bonifika Arena
Rusija
06.09.2013
A/7 
14:30 
Nemčija

83 - 88

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Ukrajina
B/7 
14:30 
Črna Gora

70 - 76

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Bosna in Hercegovina
A/9 
17:45 
Belgija

76 - 71

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Velika Britanija
B/9 
17:45 
Latvija

59 - 67

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Litva
A/8 
21:00 
Francija

82 - 63

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Izrael
B/8 
21:00 
Makedonija

89 - 75

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Srbija
07.09.2013
C/8 
14:30 
Španija

60 - 39

Celje, SLO
Celje Arena
Češka
D/8 
14:30 
Rusija

62 - 81

Koper, SLO
Bonifika Arena
Švedska
C/7 
17:45 
Hrvaška

74 - 70

Celje, SLO
Celje Arena
Poljska
D/7 
17:45 
Italija

62 - 44

Koper, SLO
Bonifika Arena
Finska
C/9 
21:00 
Gruzija

68 - 72

Celje, SLO
Celje Arena
Slovenija
D/9 
21:00 
Turčija

61 - 84

Koper, SLO
Bonifika Arena
Grčija
08.09.2013
A/11 
14:30 
Velika Britanija

81 - 74

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Nemčija
B/10 
14:30 
Bosna in Hercegovina

62 - 54

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Makedonija
C/10 
14:30 
Poljska

53 - 89

Celje, SLO
Celje Arena
Španija
D/10 
14:30 
Finska

86 - 83

Koper, SLO
Bonifika Arena
Rusija
A/10 
17:45 
Ukrajina

71 - 77

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Francija
B/12 
17:45 
Srbija

80 - 71

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Latvija
C/12 
17:45 
Češka

95 - 79

Celje, SLO
Celje Arena
Gruzija
D/11 
17:45 
Grčija

72 - 81

Koper, SLO
Bonifika Arena
Italija
A/12 
21:00 
Izrael

87 - 69

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Belgija
B/11 
21:00 
Litva

77 - 70

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Črna Gora
C/11 
21:00 
Slovenija

74 - 76

Celje, SLO
Celje Arena
Hrvaška
D/12 
21:00 
Švedska

74 - 87

Koper, SLO
Bonifika Arena
Turčija
09.09.2013
A/13 
14:30 
Velika Britanija

68 - 87

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Ukrajina
B/14 
14:30 
Latvija

76 - 66

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Makedonija
C/14 
14:30 
Gruzija

59 - 83

Celje, SLO
Celje Arena
Španija
D/13 
14:30 
Grčija

77 - 86

Koper, SLO
Bonifika Arena
Finska
A/15 
17:45 
Nemčija

80 - 76

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Izrael
B/13 
17:45 
Litva

72 - 78

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Bosna in Hercegovina
C/15 
17:45 
Hrvaška

70 - 53

Celje, SLO
Celje Arena
Češka
D/15 
17:45 
Italija

82 - 79

Koper, SLO
Bonifika Arena
Švedska
A/14 
21:00 
Belgija

65 - 82

Ljubljana, SLO
Tivoli Arena
Francija
B/15 
21:00 
Črna Gora

83 - 76

Jesenice, SLO
Podmezakla Arena
Srbija
C/13 
21:00 
Slovenija

61 - 71

Celje, SLO
Celje Arena
Poljska
D/14 
21:00 
Turčija

77 - 89

Koper, SLO
Bonifika Arena
Rusija
11.09.2013
E/2 
14:30 
Latvija

85 - 51

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Ukrajina
E/3 
17:45 
Belgija

69 - 76

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Srbija
E/1 
21:00 
Litva

76 - 62

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Francija
12.09.2013
F/2 
14:30 
Finska

63 - 88

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Hrvaška
F/1 
17:45 
Grčija

79 - 75

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Španija
F/3 
21:00 
Slovenija

84 - 77

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Italija
13.09.2013
E/5 
14:30 
Litva

86 - 67

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Belgija
E/6 
17:45 
Ukrajina

82 - 75

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Srbija
E/4 
21:00 
Francija

102 - 91

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Latvija
14.09.2013
F/6 
14:30 
Hrvaška

76 - 68

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Italija
F/4 
17:45 
Španija

82 - 56

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Finska
F/5 
21:00 
Grčija

65 - 73

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Slovenija
15.09.2013
E/9 
14:30 
Latvija

56 - 60

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Belgija
E/8 
17:45 
Ukrajina

63 - 70

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Litva
E/7 
21:00 
Srbija

77 - 65

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Francija
16.09.2013
F/8 
14:30 
Hrvaška

92 - 88

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Grčija
F/7 
17:45 
Italija

86 - 81

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Španija
F/9 
21:00 
Finska

92 - 76

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Slovenija
18.09.2013
79/A 
17:30 
Srbija

60 - 90

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Španija
82/A 
21:00 
Slovenija

62 - 72

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Francija
19.09.2013
83/A 
14:30 
Srbija

74 - 92

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Slovenija
81/A 
17:45 
Hrvaška

84 - 72

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Ukrajina
80/A 
21:00 
Litva

81 - 77

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Italija
20.09.2013
84/A 
14:30 
Italija

58 - 66

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Ukrajina
86/A 
17:45 
Litva

77 - 62

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Hrvaška
85/A 
21:00 
Španija

72 - 75

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Francija
21.09.2013
87/A 
17:30 
Srbija

76 - 64

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Italija
88/A 
21:00 
Slovenija

69 - 63

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Ukrajina
22.09.2013
89/A 
17:30 
Španija

92 - 66

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Hrvaška
90/A 
21:00 
Francija

80 - 66

Ljubljana, SLO
Stozice Arena
Litva
BekoHypo Alpe AdriaFructalTriglavInvest SloveniaChampionIntersportmoltenPeakTissotTurkish AirlinesTurespana